Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru Mistrovství Evropy 2021

Podpořte naše fotbalisty přímo na stadionu. První dvě utkání odehrají čeští fotbalisté ve skotském Glasgow. Na závěrečný duel se přesunou do Londýna, kde se utkají s domácími fotbalisty. Na všechny utkání Vám umíme zajistit standardní i VIP vstupy. Naše společnost se sídlem v St. Andrews Vám bude k dispozici po celou dobu vašeho pobytu.

Ceny balíčků závisí na aktuálních poptávkách, dostupnosti jednotlivých hřišť a hotelů. V ceně balíčků je zahrnuto ubytování se snídani, green fee na hřištích, transport po celou dobu pobytu a veškerý náš servis. V závislosti od počtu osob a výběru letiště, se cena za transport může lišit.

Lze zajistit exkurze Whisky Destilérky nebo Pivovaru Tennents a mnoho dalšího. Dostanete od nás také seznam doporučených restaurací a zajímavých míst v každém navštíveném městě.

Vypravte se do Skotska a spojte vášeň pro golf a fotbal do jednoho životního zážitku

Vytvořili jsme pro vás 5 balíčků, které najdete na následujícím odkazu. Nabízíme vám také možnost baličky upravit dle vaší fantazie, nebo sestavit vlastní variantu. Dokážeme zajistit různé standardy ubytováni, hrací časy na všech skotských hřištích, včetně Muirfield, Loch Lomond a Garantovanou hru na slavném Old Course.