Nedokážu slovy popsat, jak jsem si tento zájezd užila! Velmi milý a ochotný personál mě doprovázel po celém mém úžasném pobytu. Ještě nikdy jsem si tak parádně nezahrála golf. Vaše skvělá agentura mi dopřála to nejlepší hřiště podle mých představ. Určitě to nebyly zahozené peníze. Za tak skvělou kvalitu a luxus se musí platit. Těším se na další zájezd s vaší agenturou a ještě jednou moc děkuji!
Jana Švandová, Jirka Zavázal

IMG_0576
marc & alex

Mockrát děkuji za skvělý pobyt a hru na tak skvělých hřištích. St Andrews jsem si zamiloval a to jen díky vám! Jste skvěle sehraný tým a určitě to nebude má poslední návštěva v tak krásném městě.. Vše bylo za mě do pár minut vyřízeno a já už nic dělat nemusel. Dopřál jsem si doslova luxusní ubytování, jídla a skvělé hry. Hlavně na tak slavném hřišti jako je The Old Course! Budu se těšit na další setkání.
Marc Daube, Germany, Schloss Myllendonk GC

Děkuji za nezapomenutelné vzpomínky, které mi už nikdy nikdo nevezme. Za tolik let hraní golfu jsem nezažila, takový profesionální přístup a tak skvělou hru. Vše bylo skvěle zorganizované a sehrané. Už teď se těším na další setkání.
Michaela Aristhene, Emirates Golf Club Dubai

Michaela_Aristhene
FullSizeRender

Zdravím vás dnes už z Aberdeenu??rádi bychom vám spolu s manželem jeste jednou poděkovali za pomoc při organizaci včerejší hry na Old Course. Jednak za sympatickou slevu a především přímluvu u Tomáše??staral se o nas jako ” o vlastní”??teď vážně:Tomáš je velmi empatický mladý muž, výborný hráč a zkušený rádce??zahráli jsme si v pohodové atmosféře, navíc se manželovi podařilo uhrát pěkný výsledek, o to větší spokojenost??hru jsme končili velmi pozdě, ale i to mělo neopakovatelné kouzlo(Old Course bez lidí – supeeer!)
Jan a Irena Moderovi

Skvěly pobyt v St.Andrews příjemný personál a místní znalost. Ochutnávka golfu a skvěle aktivity pro negolfistky.
Renata Bartonkova, M. Pravdova

FullSizeRender_1
FullSizeRender_2

Musím říct, že lépe jsem si to nepředstavoval. Splnili jste mi veškeré požadavky a to jich nebylo málo. Vše, co bylo slíbeno, bylo také splněno. Personál byl velmi vstřícný a ochotný. Byl to komfortní zájezd, který by měl vyzkoušet každý, kdo miluje golf a památky. Co mě mile překvapilo, byl transport. Na cestách mám vždy problém s dopravou. Zde bylo vše zařízeno a nemusel jsem na nic zbytečně čekat! Za tyto nezapomenutelné zážitky děkuji Paradegolf týmu a jednoznačně to nebude má poslední cesta za vámi!
Richard Beneš, Jaroslav Besperát, Miroslav Řezník, Tomáš Ženíšek

Absolutně zvládnuté na jedničku nejen z hlediska organizace ale také pomoci na hřišti! Díky Vám měla hra naprosto jiný nádech a ušetřila nám mnoho ran. Děkujeme mockrát za vše.
Hu Yi, Frank Li Gang, Shenzhen Tycoon Golf Club China

FullSizeRender